top of page

Dark bass'n'drum core

Spišská Nová Ves

Split 7" s Patrikom Korinkom je vonku!

Vydať spoločný split s Patrikom Korinkom, talentovaným hudobným skladateľom súčasnej vážnej hudby, nás napadlo už v čase komponovania skladieb pre náš posledný album Anna. Keďže Patrik spolupracoval na viacerých našich minulých počinoch, je to skvelý človek a jeho tvorba sa nám veľmi páči, chceli sme tento náš dlhoročný vzájomný umelecký vzťah deklarovať aj takouto formou. Nakoniec sa to podarilo a s výsledkom sme veľmi spokojní.


Spoločný split 7" Ničiteľa s Patrikom Korinkom obsahuje cover verziu našej novšej skladby Anna spí v contemporary classical podaní Patrika. My sme si pre zmenu zobrali na mušku skladbu, ktorú Patrik vydal už dosť dávno. Ide o pieseň Silene Latifolia z jeho debutového EP Silene Stenophylla, ktoré vyšlo pred 9 rokmi. Videoklip k tejto temnejšej verzii nájdete nižšie.


Split vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly) a 7" lathe cut v náklade 30 ks. Každý kus ma jedinečný cover art za využitia akvarelových farieb. Niekoľko verzií pre ilustráciu nájdete nižšie. Stiahnuť si ho môžete cez nasledujúci link: https://nicitel.bandcamp.com/album/7-split-with-patrik-korinok


Cena za 7" spolu s čiernou plátenou taškou s cover art potlačou je 15 € plus poštovné. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.
Comentarios


bottom of page