top of page

Naša hudba

Split 7" s Patrikom Korinkom (2023)

split-web.jpg

Split 7" vyšiel ako limitovaná edícia v náklade 30 ks. Je možné si ho zadarmo stiahnuť cez bandcamp. Cena za 7" spolu s čiernou plátenou taškou s cover art potlačou je 15 € plus poštovné. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

 

Recenzia - Idioteq

Ničiteľ - Anna (2022)

Anna predna strana.jpg

Nahraté v októbri 2021 v Tretradrot štúdiu vo Vranove nad Topľou.


Album Anna vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly), 12" a MC kazeta.

12" vyšiel za spolupráce slovenských labelov Pkan, Ingot, Jablká ďaleko od stromu a Skaven Records, českého labelu Véva Records, kazachstanskeho labelu Red Truth Records, gréckeho labelu Sómba Records a španielskeho labelu Hecatombe Records. Náklad tvorí 300 kusov.

MC kazetu sme si vydali sami v náklade 40 ks.

12" zoženiete u všetkých spomenutých labelov, alebo cez nás a to buď cez osobný odber alebo na koncertoch.

MC kazetu zoženiete len cez osobný odber alebo na koncertoch.

Cena je 10 € za 12" a 5 € za MC kazetu plus poštovné. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

Recenzie - Jablká ďaleko od stromu, Fobia zine, MetalExpress

Split 10" s kapelou Zozoo (2017)

Split vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly) a 10". Vznikol za spolupráce slovenských labelov Skaven Records, Totalitarianism still continues, Burina Records, High Forehead Press a R.U.R distro, českých labelov Véva Records a Togue Sol distribution, kazachstanského labelu Red Truth Records, poľského labelu Pozytywny Wymiar Piekla, gréckeho labelu Sweet Ohm Recordings a nemeckého labelu WOOAAARGH.

Náklad je 300 kusov.

Zoženiete ho u všetkých spomenutých labelov, alebo cez nás a to buď cez osobný odber alebo na koncertoch. Cena je 7 € plus poštovné. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

Recenzie - DEATH FIST webzine, Kids and Heroes, Fobia zine

Ničiteľ - Matka (2016)

Album vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly) a 12". Vznikol za spolupráce slovenských labelov Totalitarianism still continues, Ingot, Haluzeum Produkt, Different Records a Skaven Records, nemeckých labelov WOOAAARGH a Dingleberry Records, českého labelu Togue Sol Distribución a poľského labelu Extinction Records.

Náklad je 300 kusov. 50 kusov predstavuje limitovanú edíciu s originál tlačou linorytu.

Klasickú verziu zoženiete u všetkých spomenutých labelov (emailové kontakty nájdete tu), limitovaná edícia je k dispozícii za 12 € plus poštovné len cez nás. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

Recenzie - PUNKGEN, PERIFERIACROSSED LETTERS

6 way split 7" s kapelami Distax, Barney Gumble, Basal Banar, Hopsasala a Rúbanisko (2015)

6 way split 7" vyšiel v náklade 606 kusov v 6 rôznych farebných prevedeniach. Každá kapela má svoju farbu. Sme radi, že máme tú najtmavšiu - fialovú. Skladbu Aténa je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. Split je možné si zakúpiť za 3,50 € plus poštovné. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com alebo na punkgen@gmail.com.

 

Recenzie - PUNKGEN, PERIFERIA

Omaľovánka č. 1 - split 7" s kapelou Leňochod (2015)

Split 7" vyšiel ako limitovaná edícia spolu s tričkom v náklade 50 ks. Skladbu Jeleň je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. Split je vypredaný.

 

Recenzia - PUNKGEN

Ničiteľ - Hnev panteónu (2014)

Album je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. MC kazeta je vypredaná.

 

Recenzie - PUNKGEN, DEATH FIST webzine, Metalmania-Magazín, Skoky's Metal Reviews

bottom of page