Naša hudba

Split 10" s kapelou Zozoo (2017)

Split vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly) a 10". Vznikol za spolupráce slovenských labelov Skaven Records, Totalitarianism still continues, Burina Records, High Forehead Press a R.U.R distro, českých labelov Véva Records a Togue Sol distribution, kazachstanského labelu Red Truth Records, poľského labelu Pozytywny Wymiar Piekla, gréckeho labelu Sweet Ohm Recordings a nemeckého labelu WOOAAARGH.

Náklad je 300 kusov.

Zoženiete ho u všetkých spomenutých labelov, alebo cez nás a to buď cez osobný odber alebo na koncertoch. Cena je 7 €. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

Recenzie - DEATH FIST webzine, Kids and Heroes, Fobia zine

Ničiteľ - Matka (2016)

Album vyšiel ako digitálny release za dobrovoľný príspevok (vrátane nuly) a 12". Vznikol za spolupráce slovenských labelov Totalitarianism still continues, Ingot, Haluzeum Produkt, Different Records a Skaven Records, nemeckých labelov WOOAAARGH a Dingleberry Records, českého labelu Togue Sol Distribución a poľského labelu Extinction Records.

Náklad je 300 kusov. 50 kusov predstavuje limitovanú edíciu s originál tlačou linorytu.

Klasickú verziu zoženiete u všetkých spomenutých labelov (emailové kontakty nájdete tu), limitovaná edícia je k dispozícii za 12 € len cez nás a to buď cez osobný odber alebo na koncertoch. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com.

Recenzie - PUNKGEN, PERIFERIACROSSED LETTERS

6 way split 7" s kapelami Distax, Barney Gumble, Basal Banar, Hopsasala a Rúbanisko (2015)

6 way split 7" vyšiel v náklade 606 kusov v 6 rôznych farebných prevedeniach. Každá kapela má svoju farbu. Sme radi, že máme tú najtmavšiu - fialovú. Skladbu Aténa je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. Split je možné si zakúpiť za 3,50 €. V prípade záujmu píšte na my.sme.nicitel@gmail.com alebo na punkgen@gmail.com.

 

Recenzie - PUNKGEN, PERIFERIA

Omaľovánka č. 1 - split 7" s kapelou Leňochod (2015)

Split 7" vyšiel ako limitovaná edícia spolu s tričkom v náklade 50 ks. Skladbu Jeleň je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. Split je vypredaný.

 

Recenzia - PUNKGEN

Ničiteľ - Hnev panteónu (2014)

Album je možné si zadarmo stiahnuť cez bandcamp. MC kazeta je vypredaná.

 

Recenzie - PUNKGEN, DEATH FIST webzine, Metalmania-Magazín, Skoky's Metal Reviews